Szkoła Podstawowa nr 27 w Toruniu

Mikoaj Kopernik
autor: Olaf Hoffmann
klasa IVbJESTEŚMY DUMNI Z NASZYCH ABSOLWENTÓW

Ewa Wilmanowicz

mówca Brian Tracy International i Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, ekspert w obszarze reputacji i budowania marki osobistej. Ewę można oglądać nie tylko na scenie, ale również w informacyjnych programach telewizyjnych i na łamach ogólnopolskich gazet, m.in. w Businesswoman&Life, World Business Class i w magazynie Benefit. Ewa jest absolwentką Universite d’Angers na kierunki finanse i controlling międzynarodowy, a za swoją działalność naukową otrzymała Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego RP i Stypendium Rządu Francuskiego.

 • Wystąpienie Ewy podczas Festiwalu Inspiracji 2017 w Teatrze Palladium.


 • Batosz Komakowski


  Jest wielokrotnym Mistrzem Polski. Trenuje wioślarstwo w AZS UMK Toruń. W kadrze Polski jest sternikiem od 2015 roku. Zdobył 32 medale (20 złotych 6 srebnych i 6 brązowych) 3 razy był na Mistrzostwach Świata i 1 raz na Mistrzostwach Europy.  Natalia Gutmańska

  należy do Młodzieżowej Kadry Polski w Sporcie Pożarniczym. Natalia odnosi liczne sukcesy, między innymi w V Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Sporcie Pożarniczym, które odbyły się w dniach 13-20 lipca 2014 r. w miejscowości Svitavy (Czechy) zdobyła pierwszy tytuł Mistrzyni Świata (do 14 lat). Na tych samych zawodach w pożarniczym torze przeszkód 100 m ponownie zwyciężyła, stając się tym samym niekwestionowaną Mistrzynią w swojej kategorii wiekowej oraz najbardziej wartościową zawodniczką Mistrzostw.


  Julia Jankowska

  jest laureatką kwalifikacji stypendialnej oraganizowanej przez Stowarzyszenie Absolwentów Uniwersytetów Brytyjskich w Polsce otrzymując pełne stypendium w Concord College w Wielkiej Brytanii na lata 2014-2016.
  Agata Kryger

  Mistrzyni Polski 2011 wśród solistek w Łyżwiarstwie Figurowym na Lodzie w Kategorii Novice (do 15 roku życia). Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Krynica 2011 - I miejsce  Anna Antonowicz

  Polska i niemiecka aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna
  O Ani...  Małgorzata Hapyn

  W najlepszej klasie gimnazjalistów

  Katarzyna Ciuruś

  Trzykrotna finalistka Mistrzostw Polski Amatorów w skokach, zajęła 8 miejsce (2004r.),6 miejsce (2005r.) i 10 miejsce (2010r.).